Babaria - Ampułki skoncentrowane - 10% witamina C i proteoglikany Zobacz większe

Babaria - Ampułki skoncentrowane - 10% witamina C i proteoglikany

1747

Nowy produkt

Ampułki zawierające 10% witaminy C i proteoglikany - blask i nawilżenie oraz ochrona antyoksydacyjna. 

Natychmiastowy efekt rozświetlenia. 

Opakowanie zawiera 5 ampułek x 2ml. 

Więcej szczegółów

40,64 zł

Opis

Pojemność 5x2ml

Więcej informacji

Ampułki z 10% skoncentrowaną witaminą C oraz z proteoglikanami nadają skórze blasku, nawilżają i poprawiają jej strukturę przynosząc spektakularny efekt! 

Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu zapobiegają tworzeniu się wolnych rodników i przedwczesnemu starzeniu się skóry. Ampułki przynoszą natychmiastowy efekt rozświetlenia i nawilżenia skóry. Poprawiają kondycje i koloryt. Witamina C odgrywa ważną rolę w tworzeniu naturalnego kolagenu w skórze, proteoglikany głęboko nawilżają skórę. Ampułki polecane są do każdego rodzaju skóry. Ze skutkiem natychmiastowym regenerują skórę szarą, zmęczoną i odwodnioną. 

Stosowanie:

Nałożyć na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu rano i/lub wieczorem przed nałożeniem kremu pielęgnacyjnego. Przy stosowaniu w ciągu dnia zastosować ochronę przeciwsłoneczną. Masować opuszkami palców, aż do całkowitego wchłonięcia. Produkt może być łączony ze zwykłym kremem pielęgnacyjnym, jednak aby zoptymalizować jego działanie zalecane jest połączenie ampułek z serum Babaria i kremem Babaria z witaminą C. Stosować codziennie. Nie wstrzykiwać. 

Wewnątrz opakowania znajduję się system ułatwiający bezpieczne otwarcie ampułek.