Naturalne kosmetyki Babaria

Naturalne kosmetyki do ciała, twarzy oraz włosów. 

PRODUKCJA

Zakłady produkcyjne firmy Babaria zajmują 7 000 m² i są wyposażone w czyste pomieszczenia, których środowisko jest kontrolowane w zakresie zanieczyszczenia mikrobiologicznego. 

JAKOŚĆ

Jakość jest głównym celem i dlatego jest zgodna z dobrymi praktykami produkcyjnymi produktów kosmetycznych w każdym z procesów od przyjęcia zamówienia do ostatecznej wysyłki.
Firma posiada niezależny dział jakości, który jest wyposażony w najnowszy sprzęt sprawdzający zgodność ze specyfikacjami każdego wytworzonego produktu.

POLITYKA FIRMY

Polityka Babarii nie polega na testowaniu naszych produktów na zwierzętach. Chociaż są one testowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktu, testy te są przeprowadzane na ochotnikach, którym proces testowania jest doskonale wyjaśniony i nadzorowany cały czas przez lekarza specjalistę.

CERTYFIKAT DOBRYCH PRAKTYK PRODUKCYJNYCH

Laboratoria Babaria uzyskały CERTYFIKACJĘ DOBRYCH PRAKTYK PRODUKCYJNYCH PRODUKTÓW KOSMETYCZNYCH (GMP), co sprawia, że ​​jest to jedno z pionierskich laboratoriów w Hiszpanii.

ZOBOWIĄZANIE JAKOŚCIOWE

Polityka jakości Babaria bazuje na jakości, bezpieczeństwie pracy oraz produktów. Osiąga pozytywne reperkusje u swoich pracowników i w środowisku ekologicznym, nie zapominając o znaczeniu produkcji bezpiecznych produktów dla klientów. Dąży do tego, aby wytwarzane produkty kosmetyczne były odpowiednie do zamierzonego zastosowania oraz aby konsumenci nie byli narażeni na ryzyko z powodu ich wad.